Dom-Eko Budując domy, da się stworzyć zaufanie

MAB
opublikowano: 15-12-2008, 00:00

LIDERZY W REGIONACH LUBUSKIE

2

Firma rodzinna, od dekady obecna na deweloperskim rynku, odniosła sukces, bo dba, by konkurencyjność cen szła w parze z jakością.

Dom-Eko działa na rynku nieruchomości od dziesięciu lat. To firma rodzinna z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim. Buduje i sprzedaje — głównie w Poznaniu — mieszkania i lokale usługowe w budynkach wielorodzinnych z windami i podziemnymi garażami. Polityka firmy polega na realizacji do stu mieszkań rocznie — pozwala to Dom-Eko w pełni kontrolować proces budowy i zapewnić dobrą jakość.

Wzrost przychodów ze sprzedaży w ostatnich latach umożliwił deweloperowi finansowanie zakupu ziemi bez pomocy banków.

Za największe osiągnięcie firmy przedstawiciele Dom-Eko uznają przezwyciężenie kryzysu na rynku nieruchomości w latach 2001/2002, a za cechę wyróżniającą przedsiębiorstwo spośród innych poznańskich deweloperów — rozsądną politykę cenową.

— Klienci płacą taką samą stawkę za metr kwadratowy mieszkania, niezależnie od jego lokalizacji, metrażu czy kondygnacji. Wykorzystujemy przy tym materiały budowlane dobrej jakości, a nasze budynki są rzetelnie wykonane — zapewnia Jacek Stanisław Banaszak, prezes firmy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAB

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu