Echo Investment <EPRS.WA> nabycie udziałów

17-09-2002, 17:31

NABYCIE UDZIAŁÓW

Raport bieżący nr 43/2002

Zarząd Echo Investment S.A. informuje, iż w dniu 16 września 2002 r.. Echo Investment S.A. zawarła ze Spółdzielnią Spożywców Mokpol z siedzibą w Warszawie, dwie umowy na mocy których Echo Investment S.A. nabyła od Spółdzielni Spożywców Mokpol: · 1.600 udziałów, o wartości 500 złotych jeden udział, w kapitale zakładowym spółki "Princess Boryszewska" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kielcach. Nabywane udziały stanowią 88,9% w kapitale i głosach spółki "Princess Boryszewska" Sp. z o.o. Strony ustaliły cenę sprzedaży 1.600 udziałów na kwotę 800.000 (osiemset tysięcy) złotych. · 2.200 udziałów, o wartości 500 złotych jeden udział, w kapitale zakładowym Spółki "Princess Investment" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kielcach. Nabywane udziały stanowią 68,8% w kapitale i głosach spółki "Princess Investment" Sp. z o.o. Strony ustaliły cenę sprzedaży 2.200 udziałów na kwotę 1.100.000 (jeden milion sto tysięcy) złotych.

W wyniku zawarcia ww umów Echo Investment S.A., łącznie z wcześniej posiadanymi udziałami w tych spółkach, posiada 100% udziałów i głosów w spółkach "Princess Boryszewska" Sp. z o.o. oraz "Princess Investment" Sp. z o.o. Udziały nabyte przez Echo Investment S.A. zostały sfinansowane ze środków własnych i są traktowane jako długoterminowa lokata kapitału.

Pomiędzy Echo Investment S.A. i jej osobami zarządzającymi lub nadzorującymi a sprzedającymi aktywa nie istnieją żadne powiązania.

Umowa została uznana za znaczącą na podstawie kryterium o znacznej wartości dla aktywów finansowych.

Data sporządzenia raportu: 17-09-2002

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Echo Investment &lt;EPRS.WA> nabycie udziałów