Echo rusza ze sprzedażą kolejnej transzy obligacji

opublikowano: 19-09-2017, 14:24
aktualizacja: 19-09-2017, 14:29

Od środy 20 września Dom Maklerski PKO BP przyjmować będzie zapisy na obligacje serii F Echa Investment. Deweloper chce pożyczyć do 125 mln zł.

Termin zakończenia zapisów wyznaczono na 27 września, ale jeśli pula wyczerpie się wcześniej, subskrypcja zostanie zakończona. W czerwcu papiery o wartości 100 mln zł inwestorzy wykupili już pierwszego dnia.

Będzie lepiej:
Będzie lepiej:
Echo Investment, kierowany przez Nicklasa Lindberga, pozytywnie zaskoczył rynek efektami pierwszego półrocza. A w drugim ma być jeszcze lepiej
Marek Wiśniewski

Obligacje są pięcioletnie, ich oprocentowanie jest zmienne i wynosi WIBOR6M powiększony o 2,9 proc. marży w skali roku. Deweloper nie będzie miał opcji przedterminowego wykupu. 

Jak podaje portal obligacje.pl, na Catalyst notowanych jest dziewięć serii obligacji Echa, z czego dwie (ECH0318 i ECH0418) to emisje publiczne przeprowadzone przed trzema laty (gdy Echo było jeszcze nieco inną spółką i z innymi akcjonariuszami), a jedna (ECH0721) to emisja publiczna przeprowadzona przed wakacjami.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane