EFFIE już czeka na zgłoszenia kampanii

MIM
opublikowano: 04-06-2007, 00:00

Do 29 czerwca można nadsyłać zgłoszenia do Konkursu Efektywności Komunikacji Marketingowej EFFIE.

Do 29 czerwca można nadsyłać zgłoszenia do Konkursu Efektywności Komunikacji Marketingowej EFFIE.

Tegoroczna edycja zakończy się galą, która odbędzie się 22 października w warszawskim Teatrze Wielkim. Konkursowi towarzyszyć będzie Forum Strategii i Komunikacji Marketingowej, poświęcone światowym trendom w zarządzaniu i marketingu. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Agencji Reklamowych, a głównym patronem Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan.

EFFIE to jeden z najważniejszych na świecie konkursów marketingowych. Po raz pierwszy został zorganizowany w 1968 r. przez Amerykańskie Stowarzyszenie Marketingu. Jury nagradza efekty rynkowe kampanii reklamowych, a nie pomysły kreatywne. Efektywność jest mierzona przez porównanie celów kampanii z jej wynikami. EFFIE jest organizowany w 33 krajach świata.

Do konkursu można zgłaszać działania komunikacyjne przeprowadzone lub rozpoczęte od stycznia do grudnia 2006 roku w 10 kategoriach. O nagrody mogą się ubiegać reklamodawcy, agencje reklamowe i domy mediowe. Zgłoszenia oceni jury złożone z reklamodawców, przedstawicieli sprzedaży, agencji reklamowych, przedstawicieli mediów, konsultantów oraz środowiska naukowego. Audytorem EFFIE jest firma konsultingowa Ernst & Young. Szczegóły na stronie: www.effie.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MIM

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu