Elastyczne 950 mkw. na Mokotowie

opublikowano: 20-11-2017, 22:00

Regus, firma oferująca rozwiązania związane z elastycznym miejscem pracy, zawarł nową umowę najmu na swoje centrum biznesowe na warszawskim Mokotowie.

Zajmuje niemal 950 mkw. powierzchni biurowej w budynku Villa Metro przy ulicy Puławskiej 145 obok stacji Metro Wilanowska. Otwarcie planowane jest na drugi kwartał 2018 r. Regus ma swoje biura w 20 obiektach w siedmiu polskich miastach, z czego aż 11 w Warszawie. W 2017 r. firma otworzyła nowe centra w Katowicach, Wrocławiu i Warszawie, planując dalszą ekspansję. Kilka kolejnych umów jest już na etapie finalizacji. Na świecie firma posiada około 3 tys. centrów biurowych. Wynajmuje powierzchnie biurowe, biura wirtualne, tzw. salony biznesowe, czy sale konferencyjne, którymi również zarządza.

Jej oferta kierowana jest do polskich firm działających lokalnie i międzynarodowych organizacji. Regus odpowiada tym samym na popyt zarówno freelancerów, osób pracujących zdalnie, małych i średnich przedsiębiorstw, jak również korporacji. Działalność firmy wpisuje się w światową tendencję związaną z rosnącym zapotrzebowaniem na elastyczne powierzchnie. Przy poszukiwaniu lokalizacji i negocjowaniu warunków kontraktu firmie doradzali eksperci JLL. JLL pełni rolę doradcy firmy Regus przy poszukiwaniu miejsc pod nowe biura w wielu krajach regionu EMEA oraz Azji i Pacyfiku.

— Nasz klient ma bardzo ambitne plany względem polskiego rynku. Firma dąży do dywersyfikowania oferty, udostępniając biura o różnej wielkości, w zróżnicowanym standardzie i lokalizacji, by trafić do jak najszerszej grupy klientów — mówi Jarosław Kwiecień, konsultant w dziale reprezentacji najemcy, JLL.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane