Elmo przesuwa ofertę publiczną

PAL
14-05-2008, 09:02

Elmo, spółka z branży budownictwa infrastrukturalnego, zadecydowała o przesunięciu oferty publicznej. "Nowe terminy oferty zostaną podane w najbliższym czasie" - poinformowała firma w  komunikacie prasowym.

Kilka dni temu spółka zdecydowała o obniżeniu ceny maksymalnej oferowanych akcji do 12,5 zł. Wcześniej Elmo ustaliło przedział cenowy akcji na 12,5-15,5 zł. Zapisy na akcje serii B w transzy inwestorów indywidualnych miały się odbyć od 14 do 16 maja, a na akcje oferowane w transzy inwestorów instytucjonalnych od 14 do 19 maja.

"ELMO to spółka o silnych fundamentach i jasnej strategii rozwoju, dlatego też wierzę, że wartość spółki jest wyższa od ceny, którą moglibyśmy uzyskać przy dzisiejszych warunkach
rynkowych. Zdecydowaliśmy więc się na przesunięcie oferty publicznej i powrót do rozmów z inwestorami za jakiś czas. W niedługim czasie przedstawimy nowe terminy oferty publicznej" - powiedział Antoni Józwowicz, prezes Elmo.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAL

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Elmo przesuwa ofertę publiczną