Excel Systemy Nawigacyjne Jakość to najwłaściwszy kierunek

PSZ
opublikowano: 15-12-2008, 00:00

LIDERZY W REGIONACH ZACHODNIOPOMORSKIE

2

Pomysł na elektroniczny biznes właściciel firmy zaczerpnął

z morza. Ale jego urządzenia sprawdzają się też w górach.

Nawigacja satelitarna GPS błyskawicznie zadomowiła się w naszych samochodach, na pokładach łodzi, w kieszeniach piechurów. Pomogła jej w tym spółka Excel Systemy Nawigacyjne ze Szczecina.

— Firma powstała w 1995 r. Pomysł na biznes wziął się z mojej poprzedniej pracy — jestem absolwentem Akademii Morskiej i miałem dużo do czynienia z nawigacją satelitarną. Naturalna była więc chęć sprowadzenia jej do Polski — mówi Krzysztof Grzegorczyk, prezes firmy Excel Systemy Nawigacyjne.

Excel jest polskim autoryzowanym dystrybutorem produktów marki Garmin, istniejącej od 1989 r.

— Naszą przewagą konkurencyjną jest wieloletnie doświadczenie, rzetelność i wiarygodność — twierdzi Krzysztof Grzegorczyk.

Przyznaje, że stara się budować sukces firmy na niezawodności dystrybuowanych urządzeń, wysokim standardzie obsługi klienta i szerokim wyborze produktów, a także na dobrze postrzeganej przez klientów współpracy ze służbami GOPR.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PSZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu