Festiwal hedonizmu

Radosław Górecki
opublikowano: 07-05-2004, 00:00

Kilkuset najlepszych w Polsce fryzjerów, wizażystów i speców od pięknej sylwetki spotkało się na Forum Fryzjerstwa i Kosmetyki Look w Poznaniu.

Renomowane laboratoria kosmetyczne, pokazy stylistów, otwarte mistrzostwa fryzjerstwa, konkursy makijażu — to niektóre z atrakcji tegorocznego Forum Look. Ponad 8 tys. gości imprezy nie miało powodu do narzekań. Polskie fryzjerstwo — zwłaszcza męskie — to czołówka światowa. Ale poznańskie forum dowiodło, że i w innych kosmetycznych specjalnościach nie musimy czuć się kopciuszkami.

Rozgrywany po raz pierwszy podczas konkurs na makijaż „Haute Couture” stał — zdaniem międzynarodowego jury — na bardzo wysokim poziomie. Zwyciężczynią została Agnieszka Dzierbińska z Nowego Tomyśla — wniosek: modnego kreatora wizerunku znaleźć można nie tylko w największych metropoliach. Wydarzeniem imprezy był występ awangardowej krakowskiej grupy Art.Color Balet, związanej z nurtem „bodypainting”. Nadzy tancerze, pokryci od stóp do głów totemicznymi, malowidłami zaszokowali publiczność.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Radosław Górecki

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / Festiwal hedonizmu