Firmy ICT znajdą partnerów w Izraelu

SACH
16-04-2014, 00:00

Za miesiąc odbędzie się misja gospodarcza dla Izraela przeznaczona dla polskich firm z branży zaawansowanych technologii.

Wyjazd trwający od 19 do 22 maja obejmie m.in. targi i konferencję MIXiii w Tel Awiwie. Udział w misji gospodarczej do Izraela będzie okazją do nawiązania kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń na jednym z najprężniej rozwijających się rynków w dziedzinie biomedycyny i wysokich technologii. Do udziału w misji organizatorzy zapraszają firmy reprezentujące takie sektory, jak sprzęt medyczny, leki/biofarmacja, medycyna regeneracyjna, bioinformatyka i IT/ICT. Osoby zainteresowane udziałem powinny napisać na adres magdalena_zwolinska@ parp.gov.pl. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 18 kwietnia. Organizatorami misji są m.in. Izba Przemysłowo-Handlowa Polska-Izrael w Warszawie, ośrodek Enterprise Europe Network działający przy PARP i Ambasada Izraela w Warszawie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Firmy ICT znajdą partnerów w Izraelu