Francuska sieć hoteli B&B zaprasza do Sfery Zmysłów

opublikowano: 2010-10-13 17:13

Już 20 października br. odbędzie się uroczysta gala z okazji otwarcia toruńskiego hotelu B&B

20 października br. odbędzie się uroczysta gala z okazji otwarcia toruńskiego hotelu B&B, który jest pierwszą inwestycją tej francuskiej sieci w Polsce. Wśród zaproszonych gości znajdą się przedstawiciele władz lokalnych oraz biznesu.
Aby odzwierciedlić wystrój hotelu, jego układ i kolorystykę, które oddziałują na wszystkie pięć zmysłów gości, uczestnicy gali będą przeniesieni do Sfery Zmysłów. Będą pobudzeni i ukojeni muzyką, kolorami, zapachami i dotykiem, a ponadto będą mogli delektować się wykwintnym jedzeniem i rozkoszować francuskim winem.
Współorganizatorem imprezy jest firma RD bud, Generalny Wykonawca projektu toruńskiego hotelu. Obie firmy łączy dbałość o społeczności lokalne, których częścią są powstające inwestycje.” To właśnie dzięki staraniom firmy RD bud został znaleziony teren pod budowę hotelu sieci B&B w Toruniu,  co sprowadziło nowego inwestora do miasta” podkreśla Eric Agnello, Dyrektor Generalny firmy RD bud.
Główną atrakcją wieczoru będzie występ francuskiego malarza Di Credico, który przy akompaniamencie uczniów z Zespołu Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu stworzy obraz nawiązujący do klimatu miasta.
„Angażowanie społeczności lokalnej w życie hotelu jest podstawowym priorytetem oraz częścią polityki B&B Hotels Group” - podkreśla Krzysztof Potocki, Prezes B&B w Polsce. „Natomiast performance malarza tworzącego przy akompaniamencie muzyki doskonale wpisuje się w ideę oddziaływania na zmysły i mamy nadzieję dostarczy naszym gościom niezapomnianych wrażeń” – dodaje Potocki.
Podczas oficjalnej części imprezy zostanie również wręczona nagroda dla zwycięzcy konkursu organizowanego przez hotel B&B, którego celem była promocja Torunia jako miejsca atrakcyjnego turystycznie.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sieć B&B posiada  ponad 215 dwu gwiazdkowych hoteli typu Bed & Breakfast na terenie Francji, Niemiec, Włoch i Portugalii. Ideą marki B&B jest odejście od ‘pozbawionych życia sieciowych hoteli klasy ekonomicznej’ i jak zapewnia Dyrektor toruńskiego hotelu, Michał Rzeźnik: „toruński hotel B&B łączy w sobie zalety hotelu sieciowego z klimatem dostosowanym do miasta, w którym się znajduje.” Dodatkowe atuty to przystępna cena oraz standard usług zdecydowanie przewyższający oczekiwania wobec hotelu klasy ekonomicznej.
Hotel oferuje przestronne i komfortowo wyposażone pokoje, bezprzewodowy internet dostępny za darmo w pokojach oraz na terenie hotelu. Podstawowy atut to smaczne śniadanie w formie bufetu oraz świeżo parzona bardzo dobrej jakości kawa. Hotel znajduje się na skrzyżowaniu ul. Szumana i Wałów gen. Sikorskiego. Toruński Hotel jest obiektem w pełni klimatyzowanym. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 93 komfortowe jedno- i dwuosobowe, wyciszone pokoje z łazienkami. Każdy z nich jest wyposażony w nowoczesny, płaski telewizor i bezprzewodowy dostęp do internetu. Łączna liczba dostępnych w hotelu miejsc noclegowych wynosi 186. Wydzielona jest również przestrzeń dla osób palących i niepalących, a na zmotoryzowanych Klientów czeka 31 miejsc parkingowych. Hotel jest również przyjazny dla rodzin z dziećmi oraz dla osób niepełnosprawnych.