BICK SA spełnienie się warunku znaczącej umowy warunkowej

opublikowano: 2002-06-17 17:48

Raport 31/2002 Zarząd BICK Spółka Akcyjna informuję, że powziął informację o spełnieniu się warunku zawieszającego, pod jakim została zawarta umowa o zbyciu aktywów o znacznej wartości. O zawarciu tej umowy BICK S.A. informował raportem bieżącym nr 4/2002 z dnia 17.01.2002 roku.

Stronami umowy są: ˇ BICK Spółka Akcyjna - Sprzedający ˇ European Partition Group BV z siedzibą w Eibergen, Holandia - Kupujący.

Przedmiotem umowy jest sprzedaż 740 udziałów spółki BLB- BICK Urządzanie i Wyposażanie Wnętrz J-V Sp. z o.o. w Kielcach.

Warunkiem zawieszającym umowy była decyzja Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji zezwalająca na kupno udziałów przez inwestora zagranicznego. Warunek został spełniony, tj. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji udzieliło Kupującemu zgody na nabycie udziałów będących przedmiotem umowy warunkowej.

kom emitent ewa