MARVIPOL S.A.: Informacja o obrocie akcjami emitenta.

opublikowano: 2010-07-30 17:00

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 55 / 2010
Data sporządzenia: 2010-07-30
Skrócona nazwa emitenta
MARVIPOL S.A.
Temat
Informacja o obrocie akcjami emitenta.
Podstawa prawna
Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych
Treść raportu:
Na podstawie art. 160 ust. 4 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi (Dz. U. z 2005 r., Nr 183, poz. 1583, z późn. zm.) oraz w związku z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 15 listopada 2005 roku w sprawie przekazywania i udostępniania informacji
o niektórych transakcjach instrumentami finansowymi oraz zasad sporządzania
i prowadzenia listy osób posiadających dostęp do określonych informacji poufnych (Dz. U. z 2005 r. Nr 229, poz. 1950), Marvipol S.A. [Emitent], informuje o otrzymaniu w dniu 30 lipca 2010 r.:
• od pełnomocnika osoby obowiązanej, którą jest Andrzej Nizio – dyrektor
i udziałowiec spółki COSINDA HOLDINGS LIMITED (podmiot blisko związany
z osobą obowiązaną) oraz Prezes Zarządu i akcjonariusz Marvipol S.A., zawiadomienia o transakcjach dotyczących obrotu akcjami Spółki zawartych przez COSINDA HOLDINGS LIMITED w dniu 26 lipca 2010 r. przekraczających narastająco równowartość kwoty 5.000,- €;
• od pełnomocnika osoby obowiązanej, którą jest Mariusz Wojciech Książek - dyrektor i większościowy udziałowiec spółki COSINDA HOLDINGS LIMITED (podmiot blisko związany z osobą obowiązaną) oraz Przewodniczący Rady Nadzorczej i większościowy akcjonariusz Marvipol S.A., zawiadomienia o transakcjach dotyczących obrotu akcjami Spółki zawartych przez COSINDA HOLDINGS LIMITED w dniu 26 lipca 2010 r. przekraczających narastająco równowartość kwoty 5.000,- €.

Opis transakcji:

Data transakcji: 26 lipca 2010 r.
Miejsce transakcji: Rynek Główny Giełdy Papierów Wartościowych S.A.
Rodzaj transakcji: Sprzedaż akcji
Tryb zawarcia: Transakcje pozasesyjne pakietowe
Średnia cena: 10,60 PLN
Wolumen: 100.000

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2010-07-30 Sławomir Horbaczewski Pełnomocnik