PRÓCHNIK: Informacja o obligacjach serii C01 i C02

opublikowano: 2018-03-30 17:04

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 13 / 2018
Data sporządzenia:
Skrócona nazwa emitenta
PRÓCHNIK
Temat
Informacja o obligacjach serii C01 i C02
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Próchnik S.A. (dalej Spółka, Emitent) informuje, że w dniu 30.03.2018 roku podjął decyzję, że nie dokona wykupu obligacji serii C01 i C02, których termin wykupu zapada w dniu 30.03.2018 roku, a także nie wypłaci odsetek za ostatni okres odsetkowy, których zapłata miała nastąpić w dniu 30.03.2018 roku.

Powyższa decyzja jest konsekwencją złożenia przez Spółkę wniosku o otwarcie postępowania restrukturyzacyjnego, a także nie wyrażenia przez Zgromadzenie Obligatariuszy obligacji serii C01 i C02 zgody na zmianę terminu wykupu ww. obligacji.

W kontekście złożonego wniosku o otwarcie postępowania restrukturyzacyjnego Spółki, wykup obligacji serii C01 i C02, a także wypłata odsetek za ostatni okres odsetkowy przypadająca na dzień 30.03.2018 roku mogłoby stanowić działanie na szkodę pozostałych wierzycieli Spółki.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2018-03-30 Julian Kutrzeba Prezes Zarądu
Jacek Ruszel Członek Zarządu