Graniewski poprowadzi biuro Citigroup

GRA
opublikowano: 10-06-2010, 00:00

Citigroup wybrał już szefa dla polskiego biura

Citigroup wybrał już szefa dla polskiego biura

bankowości inwestycyjnej.

Na czele polskiego biura bankowości inwestycyjnej Citigroup stanie Paweł Graniewski, wcześniej związany z Morgan Stanley. Buro zatrudni jeszcze jedną osobę w randze seniora oraz jednego analityka.

— Polska to dla nas kluczowy rynek. W rozwoju biura pomoże nasza mocna pozycja w usługach bankowości korporacyjnej oraz brokerskich — zapowiada James Bardrick, szef bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej Citigroup w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Citigroup jest kolejnym bankiem, po Goldman Sachs, Credit Suisse, UBS, Morgan Stanley i JP Morgan Chase, który otwiera w Polsce oddział. Wszystkie liczą na uczestnictwo w prywatyzacjach. Ale nawet po zamknięciu tych transakcji będzie co robić.

— Sprywatyzowane firmy będą się przecież rozwijać —mówi Albert May, szef bankowości Citigroup w Europie Środkowej i Wschodniej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GRA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu