Czytasz dzięki

Grzegorz Kania szefem finansów w Huuuge Inc.

GSU
opublikowano: 01-10-2020, 10:56

Grzegorz Kania, który przed trzema dniami zrezygnował z funkcji członka zarządu Agory z początkiem października został powołany na stanowisko dyrektora finansowego Huuuge Inc.

Grzegorz Kania ma blisko 20-letnie doświadczenie w pracy dla globalnych firm medialnych i technologicznych. Przez ostatnie trzy lata pracował w Agorze. Wcześniej był dyrektorem finansowym Ringier Axel Springer Polska, a także Onetu . Pełnił też funkcję dyrektora finansowego w UPC Polska, będącej częścią Liberty Global, największej na świecie międzynarodowej firmy telewizyjnej i szerokopasmowej.

Huuuge Inc

Nowy CFO Huuuge Inc. rozpoczął karierę zawodową w PwC i jest członkiem Association of Chartered Certified Accountants.  Marek Chwałek, obecny wiceprezes ds.fiinansów  będzie podlegał Grzegorzowi Kani.

Bardzo cieszę się, że dołączyłem do zespołu Huuuge. To prawdziwie innowacyjna firma z jasną strategią dalszego wzrostu w najszybciej rozwijającym się segmencie rynku gier – mówi nowy szef finansów.

Cieszymy się, że Grzegorz zdecydował się do nas dołączyć. Ma szerokie doświadczenie w pracy w globalnych firmach z branży mediów i rozrywki, które rozwijały  się zarówno poprzez przejęcia jak i wzrost organiczny. Jego doświadczenie będzie dla nas nieocenione zwłaszcza teraz, gdy rozpoczynamy kolejny etap naszego rozwoju, poszerzając listę naszych  gier, a także wykorzystując możliwości konsolidacji rynku, takie jak nasze niedawne przejęcia Playable Platform w Holandii i Double Star w Finlandii. – dodaje Anton Gauffin, prezes Huuuge Inc.

Pod koniec sierpnia Huuge Inc. złożył aprospekt emisyjny do KNF w związku z rozważaną oferta i debiutem na GPW.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane