GTFI obniżyło minimalne progi funduszy

Mirosław Cichy
25-04-2002, 14:11

Górnośląskie Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych obniżyło dziś minimalne progi wpłat do zarządzanych przez siebie funduszy. Pierwsza wpłata do GTFI Skarbowego Rynku Pieniężnego, GTFI Obligacji Skarbowych i GTFI Salomon FIO AAA została obniżona do 2,5 tys. zł. (do tej pory wynosiła odpowiednio 50 tys. zł, 10 tys. zł i 5 tys. zł). Każdą następną wpłatę ustalono na poziomie 500 zł.

Ponadto do 250 zł obniżone zostały minimalne kwoty wpłat do funduszy w ramach Programów Systematycznego Oszczędzania.

- Dzięki temu nasze fundusze stały się bardziej dostępne dla indywidualnych inwestorów. Z myślą o nich zdecydowaliśmy się również na całkowitą zmianę serwisu internetowego - mówi Marek Łukaszewski, prezes GTFI.

Serwis internetowy został podzielony na części, przeznaczone dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Wyposażono go w specjalne moduły dla osób, które po raz pierwszy stykają się z funduszami inwestycyjnymi.

GTFI z Katowic powstało w styczniu 2000 r. Zarządza obecnie czterema funduszami inwestycyjnymi.

Mirosław Cichy, m.cichy@pb.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Mirosław Cichy

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / GTFI obniżyło minimalne progi funduszy