Hotelarze i restauratorzy zjadą do Warszawy

  • DI
opublikowano: 26-04-2018, 22:00

Kolejne edycje targów gastronomicznych i wyposażenia obiektów noclegowych odbędą się w Ptak Warsaw Expo.

Branżowe wydarzenia Euro- Gastro i Worldhotel mają nową lokalizację. Następne ich edycje odbędą się od 27 do 29 marca w stołecznym Ptak Warsaw Expo. Aby przyjąć imprezę tej rangi, niezbędne będą inwestycje w infrastrukturę techniczną obiektu.

— Cieszę się, że zagości u nas impreza takiego formatu. Dziękuję za zaufanie i wybór naszego ośrodka. Nie ukrywam, że MT Targi Polska jest wymagającym partnerem. Uzgodniliśmy, że Ptak Warsaw Expo dokona w obiekcie kolejnych prac udoskonalających istniejącą infrastrukturę — w szczególności chodzi o dodatkowe kanały z mediami, takimi jak prąd, woda czy sprężone powietrze — mówi Tomasz Szypuła, prezes zarządu Ptak Warsaw Expo.

— Targi EuroGastro są uważane za największe tego typu wydarzenie w Polsce, skierowane do branży HoReCa. Naszą rolą jest nadanie mu godnej oprawy i zapewnienie odpowiednich warunków zarówno wystawcom, jak i gościom. Tak będzie i tym razem w Ptak Warsaw Expo — twierdzi Urszula Potęga, prezes MT Targi Polska.

Przyszłoroczne Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro odbędą się już po raz 23. — równolegle z 12. edycją Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel. W tegorocznych edycjach obu wydarzeńwzięło udział blisko 300 wystawców z 20 krajów i 20 tys. zwiedzających. Przedstawiciele branży gastronomicznej i hotelarskiej poznawali najnowsze trendy rynkowe oraz brali udział w interesujących szkoleniach.

Ptak Warsaw Expo to centrum, które powstało z myślą o organizacji międzynarodowych targów, kongresów, konferencji, szkoleń, imprez masowych i innych wydarzeń komercyjnych, również przez firmy zewnętrzne. Centrum składa się z sześciu nowoczesnych hal wystawienniczych o łącznej powierzchni wewnętrznej 143 tys. mkw. Zewnętrzna powierzchnia ekspozycyjna to ponad 500 tys. mkw. W Ptak Warsaw Expo organizowanych jest ponad 40 imprez targowych rocznie, m.in. Warsaw Motor Show i Warsaw Comic Con.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy