IBM dołącza do Związku Cyfrowa Polska

  • Jakub Sławiński
opublikowano: 21-07-2022, 11:16
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

IBM – światowy gigant branży IT – dołącza do Związku Cyfrowa Polska, organizacji zrzeszającej najważniejsze firmy z dziedziny nowych technologii w kraju .

Biuro IBM w Nowym Jorku
Biuro IBM w Nowym Jorku
Tdorante10/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0

Jedna z najstarszych i największych na świecie firm branży IT rozpoczyna współpracę z “Cyfrową Polską”. Amerykańska korporacja będzie współtworzyć lepszy klimat dla rozwoju nowoczesnego biznesu w kraju, dbać o dalszą transformacji cyfrową polskich przedsiębiorstw oraz pomagać we wdrażaniu najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa.

- Cieszymy się, że razem z najlepszymi ekspertami i w ramach tak efektywnie działającej organizacji branżowej możemy przyczyniać się do popularyzacji najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych oraz umożliwiać przedsiębiorcom i instytucjom, kompleksową i bezpieczną transformację cyfrową – mówi Małgorzata Stańczyk, dyrektor działu konsultingu IBM w Polsce i Krajach Bałtyckich.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane