Inauguracja Klubu HR - Wystąpienie IDES i PGE

DI
15-10-2010, 17:39

Zasoby ludzkie w kontekście zmiany, czyli jak osiągnąć porozumienie

Zmiany to stały element rzeczywistości, ale zmiany w organizacji takie jak fuzje czy restrukturyzacje zazwyczaj wywołują niepokój zarówno pracowników, jak i pracodawców. Pracownicy obawiają się o przyszłość swojego miejsca pracy i relacje interpersonalne. Pracodawcy przeprowadzając zmiany chcą zachować dobry wizerunek oraz ograniczyć starty społeczne w zespołach. Proces jest długi i żmudny, ale dobrze przeprowadzony może stać się sukcesem.

Już 27.10.2010 w siedzibie naszego partnera Alliance Francaise w Manufakturze, na przykładzie konsolidacji Grupy Kapitałowej PGE, zaprezentujemy skuteczny sposób prowadzenia dialogu z pracownikami. Celem naszego spotkania jest znalezienie sposobów na wzmocnienie jakości komunikacji ze współpracownikami w firmie. Co tak naprawdę oznacza aktywne słuchanie, jak zrozumiale przekazywać informacje, pomysły, idee? Jak dostosowywać swoją komunikację do innych – czyli, jak rozmawiać z pracownikami, z managerami, a jak z zarządem?
Spotkanie poprowadzą: Magdalena Kula -  Dyrektor Departamentu Komunikacji i Dialogu Społecznego -  PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A., Wiesław Sztela - Dyrektor Departamentu HR - PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.  oraz Wirginia Gostomczyk – Urbańska – Prezes Zarządu IDES Consultants Polska.
Na spotkanie serdecznie zapraszamy pracowników działów personalnych, działów komunikacji, a także managerów, dyrektorów personalnych, właścicieli firm, którzy chcę poznać metody skutecznej komunikacji w procesie reorganizacji. Zgłoszenia udziału prosimy kierować na adres: b2b@ides.com.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Inauguracja Klubu HR - Wystąpienie IDES i PGE