Informacje branżowe

opublikowano: 07-08-2013, 00:00

Co słychać w firmach

MICROSOFT POLSKA, I&B CONSULTING

Wola szanuje czas klientów

Zakłady Przemysłu Dziewiarskiego Wola, należące do grupy Ferax, rozszerzyły funkcjonalności wykorzystywanego od 2006 r. systemu Microsoft Dynamics AX o moduł EnterprisePortal. Z portalu korzysta już 80 proc. polskich i 60 proc. zagranicznych klientów firmy. Nowe rozwiązanie pozwala skrócić realizację zamówienia z tygodnia do 48 godzin, a także zredukować koszt dostaw o połowę, zaś poziom zapasów o 28 proc. Partnerem wdrożeniowym ponownie została firma I&B Consulting.

SIMPLE

Producent kabli automatyzuje dostawy

Fabryka Kabli Madex rozbudowuje wdrażany system Simple.ERP o elektroniczną komunikację z dostawami i zarządzanie magazynem wraz z obsługą mobilnych kolektorów kodów kreskowych. Dzięki wdrożeniu firma zautomatyzuje obsługę dostaw surowców i średniomiesięcznych cen zakupów.

SAP, BCC

Szybsze analizy w Sokołowie

Producent wyrobów mięsnych inwestuje w przetwarzanie „in-memory”, czyli w platformę SAP HANA do zastosowań transakcyjnych. Sokołów to pierwsza w Polsce firma, która zdecydował się na to rozwiązanie. Przedsiębiorstwo wprowadzi system SAP HANA w zakresie ERP i analizy, aby przyspieszyć przetwarzanie i udostępnianie danych biznesowych. Wdrożenie prowadzi BCC, partner SAP.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Mirosław Konkel

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu