Inglot otworzy 100 sklepów w Emiratach

Inglot Global Cosmetic chce otworzyć 100 nowych sklepów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jako część ekspansji zaplanowanej na 220 sklepów w krajach Rady Współpracy Zatoki Perskiej do roku 2020.

Informację o planach ekspansji podano po serii bilateralnych spotkań pomiędzy przedstawicielami rządu polskiego i ZEA, które dały biznesowi możliwości handlu i inwestycji pomiędzy krajami.

Zobacz więcej

Reuters/Forum

W 2013 r. informowaliśmy o tym, że lakiery do paznokci Inglot są jednymi z nielicznych na świecie, które spełniają wymogi halal i mogą ich używać muzułmanki. Chodzi o linię lakierów "oddychających", które pozwalają wodzie dotykać płytki paznokcia więc rytualne obmycie w pomalowanych nimi paznokciach jest "ważne".

Obecnie polska marka kosmetyków ma w ZEA 19 sklepów, a na całym świecie 530. Kraje regionu odpowiadają obecnie za 8 proc. sprzedaży firmy. Inglot planuje jednak w najbliższych latach intensywną ekspansję i już w 2016 r. ich liczba ma wzrosnąć do 85, w 2017 r. do 120 i do 200 w roku 2020, z czego większość ZEA.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Katarzyna Łasica, tradearabia.com

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Po godzinach / Inglot otworzy 100 sklepów w Emiratach