Jak DPD Polska wspiera dzieci

DI
opublikowano: 09-02-2010, 12:44

Spółka promuje już piątą edycję akcji charytatywnej Noworoczna Paczka!

Akcja Noworoczna Paczka polega na zbiórce wśród wszystkich pracowników DPD Polska oraz wśród zainteresowanych Klientów artykułów przydatnych dzieciom z biednych środowisk. Po zakończeniu zbiórki odbywa się finał akcji, czyli ‘Wielkie Pakowanie’ zebranych przedmiotów, które potem firma DPD doręcza dzieciom w wybranych placówkach w całej Polsce. Firma organizuje akcję już po raz piąty. Czwarta edycja zakończyła się wynikiem 10 000 zebranych darów!

W tym roku, ponownie we współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem, zostały wybrane najbiedniejsze świetlice socjoterapeutyczne oraz domy interwencji kryzysowej w Polsce. 

Dla dzieci z tych instytucji zostanie przeprowadzona zbiórka, która zakończy się 12 lutego organizowanym w Centrali w Warszawie ,,Wielkim Pakowaniem”.

Zbiórka obejmuje nie tylko zabawki, ale także: przybory szkolne (piśmiennicze, zeszyty, linijki, gumki itp.), książki oraz słodycze (trudno rozpuszczalne i łatwe w transporcie).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane