Jak open source może pomóc w biznesie

opublikowano: 05-06-2018, 22:00

18 czerwca w Warszawie odbędzie się bezpłatna konferencja „Open Source w Biznesie”.

18 czerwca w Warszawie odbędzie się bezpłatna konferencja „Open Source w Biznesie”. Jej celem jest ułatwienie współpracy specjalistom oraz entuzjastom otwartego oprogramowania. Podczas wydarzenia będzie można dowiedzieć się, jak rozwiązania open source zwiększają potencjał przedsiębiorstwa, w jaki sposób można zastosować je w firmie, jak korzystać z nich w bezpieczny sposób i jakie kwoty można zaoszczędzić, wybierając wolne oprogramowanie (ang. free software).

Uwaga prezentujących skupi się jednak najbardziej na obecności systemów CRM (ang. customer relationship management), czyli dotyczących zarządzania relacjami z klientami oraz ERP (ang. enterprises resource planning) — metodzie efektywnego planowania zarządzania całością zasobów firmy.

Konferencja odbędzie się w Hotelu Courtyard przy ul. Żwirki i Wigury 1. Obowiązuje rejestracja za pośrednictwem strony gigacon.org/event/open_ source/.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Polecane