Czytasz dzięki

Jak zebrać pieniądze w sieci

  • Marta Bellon
opublikowano: 22-11-2012, 00:00

12 grudnia w Warszawie odbędzie się konferencja „Crowdfunding w Polsce 2012”, której towarzyszyć będą otwarte Targi Dobrych Pomysłów.

Wydarzenie organizuje Polskie Towarzystwo Crowdfundingu. Konferencja ma być okazją do rozmowy na temat finansowania społecznościowego — jej uczestnicy odpowiedzą na pytania: jakie możliwości daje ono mikroprzedsiębiorcom i projektodawcom, jak wykorzystać je do zdobycia kapitału na realizację własnych przedsię- wzięć w aspekcie praktycznym i prawnym oraz jak wpływa ono na zmiany na rynku finansowym czy marketingowym. Paneliści będą dyskutować też o tym, czy w Polsce potrzebna jest regulacja mechanizmu finansowania społecznościowego i jakie są dalsze perspektywy jego rozwoju, a także o tym, jak inwestować w przedsięwzięcia we wczesnych fazach rozwoju, w tym także nonprofit. Więcej informacji na stronie: konferencja.crowdfunding.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Polecane