Jeśli Sylwester, to w tropikach

AD
opublikowano: 28-12-2012, 00:00

Polacy, gdyby tylko mogli, najchętniej sylwestra spędziliby na tropikalnej wyspie — to wniosek z badań przeprowadzonych na początku grudnia przez Instytut Badawczy SW Research.

Tymczasem na wyjazdy w tropiki ciągle są wolne miejsca. W propozycjach wyjazdów sylwestrowych oferowanych przez biura podróży można przebierać. Najłatwiej przeglądać oferty na popularnych portalach zbierających wyjazdy z różnych touroperatorów, takich jak Wakacje.pl i Travelplanet.pl. Najtańsze i ciągle dostępne wyjazdy to oczywiście z transportem własnym. Ograniczają się głównie do polskich lub słowackich gór, bo tam dojechać najłatwiej i najszybciej. Ceny czterodniowych wyjazdów z datą 29 grudnia zaczynają się od 736 zł od osoby. Jednak dla tych, którzy chcą zrealizować marzenie o sylwestrze w tropikach, także nie brakuje propozycji. Najtańszą „tropikalną wyspą” dostępną ciągle w sprzedaży jest Cypr, na który można pojechać z Itaką 29 grudnia już za 1889 zł od osoby. Cena obejmuje przelot oraz dwutygodniowy pobyt w trzygwiazdkowym hotelu z dwoma posiłkami. Najwięcej ofert dotyczy jednak Egiptu, gdzie ceny takich wczasów zaczynają się od 2300 zł za osobę. To i tak znacznie bardziej opłacalne niż zorganizowany sylwester w Londynie, Paryżu czy Barcelonie. Tam powyżej 2000 zł płaci się za zaledwie trzy dni.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AD

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy