K2 Internet chce zwiększyć przychody do 13 mln zł

Internet Securities
opublikowano: 28-02-2006, 16:22

Spółka K2 Internet planuje zwiększenie przychodów do ok. 13 mln zł planuje na ten rok z 10,6 mln zł zanotowanych w 2005 r., poinformowała spółka we wtorek.

Spółka K2 Internet planuje zwiększenie przychodów do ok. 13 mln zł planuje na ten rok z 10,6 mln zł zanotowanych w 2005 r., poinformowała spółka we wtorek.

„Takie przychody mają być efektem przede wszystkim współpracy z dotychczasowymi klientami. Do najważniejszych zaliczamy: Nokię, Softbank, Coca Colę i PZU Życie" - powiedzieli przedstawiciele zarządu na konferencji.

Firma planuje także rozwijanie nowych usług - np. outsourcingu, a także hostingu.

W najbliższym czasie w spółce nie będzie radykalnych zmian własnościowych. Jens Spyrka, przedstawiciel funduszu BMP, który jest inwestorem finansowym w K2 Internet zapowiedział, że nie zamierza pozbywać się akcji tej spółki.

K2 Internet osiągnęła w 2005 r. 10,6 mln zł przychodów ze sprzedaży. Wynik EBITDA wyniósł w tym czasie 1,7 mln zł, zaś zysk netto przekroczył 1 mln zł. W porównaniu z 2004 r. przychody zwiększyły się o 66 proc. (ISB)

mkw/mik

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Internet Securities

Polecane