Kadrowy flesz

GAS
opublikowano: 16-08-2007, 00:00

Marek Gróbarczyk

Od poniedziałku minister gospodarki morskiej. Ma 39 lat. Absolwent Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni na Wydziale Eksploatacji Siłowni Okrętowych. Ukończył też studia podyplomowe na Akademii Rolniczo-Technicznej w Bydgoszczy, na kierunku telekomunikacja cyfrowa. Po studiach był m.in. oficerem na statkach armatorów zachodnich, pływał na tankowcach. Od stycznia do sierpnia 2007 r. był członkiem zarządu zakładów azotowych w Tarnowie-Mościcach.

Paweł Szymański

Został nowym członkiem zarządu i dyrektorem finansowym CTL Logistics. Poprzednio pracował w PKN Orlen, gdzie od 2004 r. był wiceprezesem ds. finansowych, odpowiedzialnym za rachunkowość, kontroling, zarządzanie finansami i relacje z inwestorami. W latach 2003-04 był prezesem Domu Maklerskiego Banku Handlowego. Jest analitykiem giełdowym, maklerem i finansistą. Ukończył Szkołę Główną Handlową na wydziale Finansów i Bankowości. Później pracował jako analityk w londyńskiej firmie Schroder Salomon Smith Barney. W CTL Logistics będzie odpowiedzialny za zarządzanie finansami, IT oraz inwestycje kapitałowe.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GAS

Polecane