Kamtech W stolicy pierników budują ze stali

MAS
opublikowano: 15-12-2008, 00:00

LIDERZY W REGIONACH kujawsko-pomorskie

3

Na stalowych konstrukcjach, produkowanych przez Gazelę Biznesu z Torunia, opiera się niejedna hala, magazyn czy centrum handlowe.

Kamtech powstał w 2004 r. po przekształceniu przedsiębiorstwa wielobranżowego o tej samej nazwie, które działało od 2000 r. Firma specjalizuje się we wznoszeniu konstrukcji stalowych i żelbetowych oraz w prefabrykacji i montażu instalacji przemysłowych. Jej fachowcy wykonują zlecenia m.in. dla przemysłu spożywczego, petrochemicznego, papierniczego i energetycznego.

Kto podczas zakupów w supermarkecie podniesie głowę do góry, zauważy stalowe dźwigary podtrzymujące cały obiekt. Właśnie na takich konstrukcjach Kamtech zbudował swój sukces. Firma miała także wkład w budowę krakowskiego lotniska Balice — odpowiadała za montaż obudowy w halach zaplecza technicznego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu