Czytasz dzięki

Karlsruhe czeka na polskich wystawców

ANB
opublikowano: 16-07-2012, 00:00

Targi w Karlsruhe chcą zachęcić firmy z Polski do udziału w organizowanych przez siebie imprezach.

W Warszawie działalność rozpoczęło Oficjalne Przedstawicielstwo Targów w Karlsruhe (Niemcy). To opcja dla przedsiębiorców z branż przemysłowej, techniki cieplnej i chłodniczej czy rozwiązań informatycznych w transporcie publicznym, chcących zaprezentować swoje produkty i usługi międzynarodowym firmom. W ramach przedstawicielstwa świadczone są bezpłatne usługi dla wystawców z Polski.

— Przesyłamy materiały informacyjne i formularze zgłoszeniowe,organizujemy konferencje prasowe i spotkania informacyjne na temat targów, zapewniamy pomoc w załatwianiu spraw związanych z organizacją indywidualnych stoisk wystawienniczych lub wspólnych stoisk polskich firm, a także kontakt z tłumaczami — wylicza Krzysztof Karaś, dyrektor Oficjalnego Przedstawicielstwa Targów Hamburskich i Stuttgarckich oraz Targów Karlsruhe w Polsce.

Przedsiębiorcy dodatkowo mogą liczyć na doradztwo w zakresie dofinansowania do udziału w targach oraz wsparcie przy rozwiązywaniu problemów na linii wystawca — organizator targów.

— Pomagamy również w inicjowaniu spotkań z przedstawicielamiorganizacji branżowych podczas targów — dodaje Krzysztof Karaś. W Karlsruhe organizowane są trzy główne imprezy: IT- -TRANS Specjalistyczne Targi Rozwiązań Informatycznych w Transporcie Publicznym (systemy informacyjne dla podróżujących, zintegrowane zarządzanie płatnościami, inteligentne zarządzenie ruchem); NUFAM Targi Pojazdów Użytkowych (prezentują się na nich producenci pojazdów użytkowych, autobusów, ciężarówek, naczep); WTT-EXPO Specjalistyczne Targi Przemysłowej Techniki Cieplnej i Chłodniczej (skierowane do producentów węży przemysłowych, systemów ogrzewania hal przemysłowych).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ANB

Polecane