Kończy się era zaniedbanych hurtowni

DK
opublikowano: 29-12-2019, 22:00

Ideą spółki Majster Budowlane ABC jest integracja polskiego handlu materiałami budowlanymi w mniejszych miejscowościach.

14. miejsce w rankingu ogólnopolskim

Sieć marketów, składów i sklepów z materiałami budowlanymi pod nazwą Majster Budowlane ABC z Włocławka powstała zaledwie trzy lata temu, a za ubiegły rok już zdołała wypracować obroty przekraczające 50 mln zł. Spółkę założył Piotr Świec, biznesmen z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku budowlanym.

— Plan zintegrowania, a następnie przemiany handlu materiałami budowlanymi w małych i średnich miejscowościach w Polsce stał się nie tylko realny, lecz także nabiera coraz większego tempa. Ideą i myślą przewodnią jest właśnie zmiana. Kończy się era zaniedbanych, słabo zorganizowanych hurtowni z niewielkim wyborem asortymentu. Klienci oczekują maksymalnej dostępności, różnorodności, systemu, standardów, rozpoznawalnej marki i doradztwa w małych formatach, a w dodatku blisko — w swoich wsiach i miasteczkach — twierdzi Piotr Świec.

Uważa jednak, że bez przemian w polskim handlu te rodzinne firmy nie wytrzymają na konkurencyjnym rynku i w najbliższych latach nastąpi ich schyłek. Sieć Majster Budowlane ABC daje nie tylko parasol ochronny małym przedsiębiorcom z branży budowlanej, ale przede wszystkim zapewnia pomoc w transformacji i wejściu na nowoczesny rynek pod marką Pszczółka i mała Pszczółka.

— Nie zapominamy o sektorze wykonawców i inwestorów. Przygotowujemy dla tego typu klientów formułę marketów z wysoką jakością produktów dla profesjonalistów Majster Profi — zaznacza Piotr Świec.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane