Koniec zdjęć serwisu Instagram na Twitterze

TR
opublikowano: 10-12-2012, 09:05

Instagram, platforma fotograficzna niedawno przejęta przez Facebook, wyłącza wsparcie dla zdjęć publikowanych na Twitterze – informuje portal All Things D.

Użytkownicy tych serwisów będą mogli udostępniać linki do zdjęć na Twitterze, ale fotografie wykonane za pomocą Instagramu nie będą na Twitterze wyświetlane. Zmiany, które weszły w życie już w niedzielę, dotyczą także platform mobilnych serwisów.

Instagram, platforma fotograficzna niedawno przejęta przez Facebook, wyłącza wsparcie dla zdjęć publikowanych na Twitterze
Instagram, platforma fotograficzna niedawno przejęta przez Facebook, wyłącza wsparcie dla zdjęć publikowanych na Twitterze
None
None

Osoby korzystające z serwisu mokroblogowego nie będą mogły narzekać na brak możliwości publikowania stylizowanych fotografii. Twitter jeszcze przed końcem obecnego roku udostępni nowe rozwiązanie fotograficzne umożliwiające nakładanie filtrów na publikowane w serwisie zdjęcia. Pracownicy Twittera rozpoczęli już testy nowej aplikacji, w której zintegrowane zostało rozwiązanie umożliwiające nakładanie stylizowanych filtrów fotograficznych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: TR

Polecane