Koniec zdjęć serwisu Instagram na Twitterze

TR
opublikowano: 10-12-2012, 09:05

Instagram, platforma fotograficzna niedawno przejęta przez Facebook, wyłącza wsparcie dla zdjęć publikowanych na Twitterze – informuje portal All Things D.

Użytkownicy tych serwisów będą mogli udostępniać linki do zdjęć na Twitterze, ale fotografie wykonane za pomocą Instagramu nie będą na Twitterze wyświetlane. Zmiany, które weszły w życie już w niedzielę, dotyczą także platform mobilnych serwisów.

Zobacz więcej

Instagram, platforma fotograficzna niedawno przejęta przez Facebook, wyłącza wsparcie dla zdjęć publikowanych na Twitterze

Osoby korzystające z serwisu mokroblogowego nie będą mogły narzekać na brak możliwości publikowania stylizowanych fotografii. Twitter jeszcze przed końcem obecnego roku udostępni nowe rozwiązanie fotograficzne umożliwiające nakładanie filtrów na publikowane w serwisie zdjęcia. Pracownicy Twittera rozpoczęli już testy nowej aplikacji, w której zintegrowane zostało rozwiązanie umożliwiające nakładanie stylizowanych filtrów fotograficznych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: TR

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Świat / Koniec zdjęć serwisu Instagram na Twitterze