Kontrakt: Senetic usprawni pracę ZUS

MK
24-08-2011, 00:00

Firma Senetic, sprzedająca w Polsce oprogramowanie Microsoftu, wygrała przetarg publiczny na dostarczenie bezterminowych licencji na oprogramowanie stanowiskowe i serwerowe dla Centrali Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie. Cała wartość kontraktu to prawie 10 mln zł.

Przedmiotem zamówienia jest trzynaście rodzajów oprogramowania, w tym m.in. licencja na pakiet biurowy Microsoft Office 2010 dla 500 komputerów oraz Windows Serwer Enterprise 2008 R2 dla 300 serwerów, na których zostaną uruchomione usługi służące do sprawnej komunikacji i współpracy 6,5 tysiąca pracowników ZUS.

W przetargu wzięły udział największe firmy dostarczające usługi IT w Polsce. Kryterium oceny ofert przez komisję przetargową w 100 proc. była cena.

— Nie jest to nasz pierwszy projekt dla administracji publicznej. Współpracujemy już z wieloma urzędami miast, z gminami, urzędami skarbowymi, a także z Komendą Główną Policji i Kancelarią Sejmu – mówi Marcin Białożyt, prezes spółki Senetic.

To nie jedyny sukces tego przedsiębiorstwa w ostatnim czasie. W raporcie TOP 200 magazynu "ComputerWorld" w kategorii firm informatycznych o największym wzroście przychodów za rok 2009-10 Senetic zajął trzecie miejsce.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MK

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Technologie / Kontrakt: Senetic usprawni pracę ZUS