Kuźniar odchodzi z poranka TVN24

AD
opublikowano: 27-08-2015, 10:14

Jarosław Kuźniar odchodzi z porannego programu TVN24, który współprowadził od 2007 r., będzie podróżował i relacjonował to w programie Dzień Dobry TVN. "Czas na nową podróż, Nowe wyzwania w telewizji i poza nią. Dziękuję za Was w poranku" - napisał w twicie opublikowanym 27 sierpnia o 9:15.

We wpisie opublikowanym z kolei dzień wcześniej napisał "Są w życiu rzeczy ważne i najważniejsze. Od jutra od 10:00 wybieram  #Nowe http://www.goforworld.com/artykuly/newsy/camperem-przez-swiat … #podróże #goforworld"

Tę twarz z telewizji znają chyba wszyscy. Jednak Jarosław Kuźniar ma jeszcze drugie oblicze — podróżnika, który został przedsiębiorcą.
Zobacz więcej

BEZ KRAWATA:

Tę twarz z telewizji znają chyba wszyscy. Jednak Jarosław Kuźniar ma jeszcze drugie oblicze — podróżnika, który został przedsiębiorcą. ARC

Potwierdza tym samym, że odejście z porannego pasma TVN24 ma związek z jego prywatnym projektem biznesowym pod nazwą Go Forward, o którym pisaliśmy już dwukrotnie: >>Jarosław Kuźniar szuka zysków na Syberii oraz >>Kuźniar prowadzi przewodników na komórki)

Po fali komentarzy, jaka pojawiła się po informacji wyjaśnił w notce na swojej stronie, że nadal będzie obecny na antenie TVN, ale tym razem w programie Dzień Dobry TVN.

Na stronie internetowej www.goforworld.com opisuje projekt podróży, w którą się wybiera - kamperem przez Nową Zelandię, Chiny, Pakistan, Syberię, Islandię i Litwę.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AD

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu