Lab 3 Architekci: przestrzeń dobrze zaprojektowana

Partnerem publikacji jest Lab 3 Architekci Sp. z o.o.
opublikowano: 28-01-2022, 16:41
Dominik Banaszak
członek zarządu i główny projektant w Lab 3 Architekci Sp. z o.o.

Architektura jest fundamentalnym dobrem kultury materialnej, które powstaje w wyniku dialogu pomiędzy potrzebami inwestora, warunkami społecznej użyteczności oraz autorską wizją ponadczasowego piękna. Dialog z klientem buduje zaufanie. Dialog z otoczeniem kształtuje ład przestrzenny.

Lab 3 Architekci to poznańska pracownia architektoniczna o ogólnopolskim zasięgu działalności. Naszą domeną są projekty wysokiej klasy obiektów kubaturowych, w tym budynków biurowych, handlowych, użyteczności publicznej, mieszkalnych wielorodzinnych i przemysłowych, jak również kompleksów wielofunkcyjnych oraz założeń urbanistycznych.

Świadczymy profesjonalne usługi projektowe w zakresie architektury i urbanistyki oraz wsparcia merytorycznego i zarządczego w trakcie trwania procesu inwestycyjnego. Współpracujemy z najlepszymi podmiotami branżowymi w celu zapewnienia kompleksowej obsługi projektowej oraz najwyższej jakości świadczonych usług.

Łączymy kreatywność z wieloletnim doświadczeniem. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Projektujemy zawsze z poszanowaniem kontekstu miejsca oraz środowiska naturalnego. Rozumiemy znaczenie odpowiedzialności zawodowej i zależy nam na efektach pracy, która jest naszą wspólną pasją.

Firma to ludzie. Sukces każdego projektu zależy od ich talentu i zaangażowania oraz sprawnej współpracy całego zespołu. W tym celu zatrudniamy najlepszych specjalistów i dbamy o podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Wykorzystujemy najnowsze technologie cyfrowe, pracując w środowisku Building Information Modeling (BIM). Kładziemy duży nacisk na rozwiązania energooszczędne, dążąc do zeroemisyjności środowiska zbudowanego.

Kontynuacja współpracy oraz satysfakcja klientów prywatnych i instytucjonalnych utwierdzają nas w przekonaniu, że oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę inwestycji na wysokim poziomie projektowym. Potwierdzeniem wiarygodności są także nagrody i wygrane konkursy architektoniczne. Jako jedyna pracownia architektoniczna zostaliśmy laureatami rankingu Gazele Biznesu 2021 dla najprężniej rozwijających się firm w Polsce.

Partnerem publikacji jest

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane