Laury dla start-upów z sektora eko

Paulina Kostro
opublikowano: 06-03-2018, 22:00

Ruszyły zgłoszenia do PowerUp! by InnoEnergy – czwartej edycji największego konkursu dla start-upów z sektora cleantech

Ruszyły zgłoszenia do PowerUp! by InnoEnergy – czwartej edycji największego konkursu dla start-upów z sektora cleantech (ang. clean technology — każdy proces, produkt lub usługa, która zmniejsza negatywny wpływ na ekosystem poprzez znaczną poprawę efektywności energetycznej lub zrównoważone wykorzystanie zasobów lub działania w zakresie ochrony środowiska) w Europie Środkowej.

Uczestnictwo w wydarzeniu stwarza szansę na rozwój biznesu i zaistnienie na rynku międzynarodowym.Zwycięzcy mogą liczyć również na udział w programie „Highway by InnoEnergy”, przekształcającego pomysły i projekty w rynkową rzeczywistość. Oferuje on początkującym przedsiębiorcom szerokie wsparcie w zakresie rozwoju i ochrony produktu, budowy zespołów, dostępu do międzynarodowych klientów oraz finansowanie do 150 tys. EUR. Aby przystąpić do konkursu, należy mieć prototyp produktu, zespół osób i do 15 kwietnia wypełnić formularz na stronie powerup. innoenergy.com.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Laury dla start-upów z sektora eko