PB Po Godzinach
Partnerem cyklu EKO jest logo Provident

Lego otwiera drugi sklep w Polsce

opublikowano: 18-08-2021, 17:10

Niespełna trzy miesiące od uruchomienia pierwszego autorskiego sklepu Lego w Polsce, marka startuje z drugą placówką w Warszawie.

26 sierpnia 2021 r. w Galerii Mokotów zostanie otwarty drugi sklep Lego w naszym kraju. Pierwszy działa od końca maja w centrum handlowym Westfield Arkadia.

– Grupa Lego kontynuuje inwestycje w sprzedaż detaliczną. Otwarcie dwóch sklepów w Polsce pozwoli marce jeszcze bardziej zbliżyć się do fanów – mówi Justyna Ciępka, dyrektor generalna Lego na Polskę i kraje bałtyckie.

W obu sklepach fani marki znajdą najnowsze zestawy Lego – w tym dostępne dotąd tylko na www.lego.com – a także wiele atrakcji, m.in. stację do personalizacji minifigurek i miejsca do zabawy.

Ponadto do każdego zakupu powyżej 530 zł dokonanego między 26 i 29 sierpnia dołączony będzie zestaw Otwarcie sklepu Lego (nr 40145).

Grupa Lego ma 731 własnych sklepów w 50 krajach i planuje otwarcie kolejnych punktów w 2021 r., w tym trzeciego sklepu w Warszawie. Oprócz inwestycji w sprzedaż detaliczną Grupa będzie nadal inwestowała w rozwój handlu elektronicznego. W 2020 r. liczba odwiedzających sklep internetowy podwoiła się do ćwierć miliarda.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane