Linie lotnicze ogłaszają oferty promocyjne dla polskich klientów

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 21-10-2005, 14:46

Lufthansa i United Airlines ogłosiły w piątek wspólną promocję dla polskich klientów - poinformowała Lufthansa w komunikacie przesłanym PAP.

Lufthansa i United Airlines ogłosiły w piątek wspólną promocję dla polskich klientów - poinformowała Lufthansa w komunikacie przesłanym PAP.

Tani przewoźnik Ryanair ogłosił w czwartek wyprzedaż biletów, dotyczącą m.in. lotów do i z Polski. Inny tani przewoźnik Centralwings promuje loty do Londynu, nową promocję ogłosił SkyEurope, trwają promocje LOT-u i British Airways.

Lufthansa i United Airlines przygotowały dla polskich pasażerów wspólną ofertę cenową na połączenia do USA i Kanady; gdy dwie osoby podróżują razem, druga osoba płaci obniżoną stawkę.

Promocja dotyczy biletów sprzedawanych do 15 listopada. Chodzi o wyloty z Gdańska, Krakowa, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia oraz przez Warszawę z Bydgoszczy, Rzeszowa i Szczecina. Wyloty od 01.11.2005 - 28.02.2006 poza 15.12.2005 - 05.01.2006.

Lufthansa razem ze SWISS przygotowały również wspólną promocję dla polskich pasażerów, w której oferują bilety w obie strony na wybrane kierunki w obniżonych cenach. Oferta obejmuje wszystkie porty lotnicze obsługiwane przez Lufthansę z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia.

Ryanair oferuje rabat na bilety. Wyprzedaż rozpoczyna się w piątek 21 października i trwać będzie do północy w czwartek 27 października. Obejmuje całą Europę i dotyczy także wszystkich 13 tras z i do Polski, obsługiwanych przed 25 marcem 2006 roku.

Centralwings promuje m.in. loty do Londynu (sprzedaż od 22 do 30 października, loty od 30 października do 26 grudnia) i Bolonii (sprzedaż od 22 do 23 października, loty od 30 października do 26 grudnia). Obniżone ceny obowiązywać mają również do Włoch i z Londynu.

Tani przewoźnik SkyEurope skierował najnowszą promocję do odbiorców swojego serwisu internetowego. Każdy zarejestrowany klient może bezpłatnie sprezentować jeden lot każdemu z trzech swoich przyjaciół (opłaty lotniskowe i inne nie są objęte promocją). Oferta obowiązuje na loty odbywające się w terminach od 03.11.2005 do 14.12.2005 i od 10.01.2006 do 25.03.2006.

Jak poinformował na swoich stronach internetowych PLL LOT, trwają promocje biletów do Zagrzebia, Wenecji, Lublany, Nicei, USA i Kanady.

British Airways poinformował natomiast, że trwa oferta specjalna na loty z Warszawy przez Londyn do 10 miast w Ameryce Północnej. Bilet można kupić do 15 listopada, wylot do 15 grudnia, na powrót w tej samej taryfie pasażer ma rok.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane