Logistykai HR

DK
opublikowano: 29-12-2019, 22:00

Bydgoska firma transportowa, założona w 2011 r., chce zostać europejskim liderem usług transportowo-spedycyjnych.

19.miejsce w rankingu ogólnopolskim

Jako firma spedycyjna Enpire zajmuje się transportem drogowym, lotniczym, morskim i kolejowym oraz zarządza własną flotą aut. W rankingu „Gazele Biznesu” gości nie po raz pierwszy i choć nie udało jej się utrzymać ubiegłorocznego drugiego miejsca w rankingu ogólnopolskim, nadal należy do najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw na naszej liście. Oprócz transportu specjalizuje się także w rekrutacji, headhuntingu i doradztwie strategicznym.

— W 2015 r. otworzyliśmy oddział warszawski i utworzyliśmy stanowiska menedżerskie. To pozwoliło nam wypracować nową strategię rozwoju — wspomina Łukasz Wojciechowski, dyrektor generalny Enpire.

W 2017 r. wystartowała filia gdańska, w następnych latach — filie w Poznaniu, we Wrocławiu, Białymstoku i Katowicach. Kolejnym krokiem było uruchomienie agencji doradztwa personalnego pod szyldem Enpire HR.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane