Lotnisko dla lotnictwa

opublikowano: 20-01-2016, 22:00

Operator logistyczny, firma Kuehne + Nagel, otwiera nowe biuro w Rzeszowie, rozszerzając tym samym swoją sieć transportu lotniczego.

Jest to czwarte biuro lotnicze w Polsce po Warszawie, Poznaniu i Krakowie. Biuro w Rzeszowie znajduje się na tamtejszym lotnisku (Rzeszów — Jasionka). Świadczy m.in. usługi spedycji lotniczej w imporcie i eksporcie towarów, wywóz i tranzyt, usługi odprawy celnej, jak również niestandardowerozwiązania dostosowane do potrzeb branży, w obsłudze której Kuehne + Nagel się specjalizuje, czyli przemysłu lotniczego. — Zapotrzebowanie na wyspecjalizowane usługi logistyczne stale rośnie, dlatego dzięki tej inwestycji staramy się sprostać wymaganiom dotychczasowych i potencjalnych klientów logistycznych — mówi Ingo Goldhammer, prezes i dyrektor zarządzający Kuehne + Nagel w Polsce.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Bołtryk

Polecane