Czytasz dzięki

LUG uruchamia nową linię komponentów LED

ANP
opublikowano: 09-08-2013, 14:11

Po pięciu miesiącach od rozpoczęcia rozbudowy fabryki firmy LUG, z branży oświetleniowej, uruchomił linię do produkcji komponentów LED.

- Realizację innowacyjnych rozwiązań projektowanych przez naszych inżynierów, do tej pory utrudniały ograniczone zasoby wysokiej klasy komponentów LED dostępnych na polskim rynku. Istniejące produkty w wersji standardowej nie zawsze pozwalały na adaptacje do oryginalnych projektów opraw oświetleniowych. Wraz z uruchomieniem nowej linii produkcyjnej nasza kreatywność nie będzie już ograniczona  – mówi cytowany w komunikacie prasowym Ryszard Wtorkowski, prezes LUG.
 
Nowa linia produkcyjna pozwoli LUG zwiększyć niezależność od dostawców, usprawnić proces customizacji[1] opraw opartych na technologii LED oraz rozszerzać portfolio opraw LED o nowe innowacyjne rozwiązania oświetleniowe. W najbliższych dniach firma ma uzyskać niezbędne pozwolenia.
 
Model produkcji własnych komponentów elektronicznych do opraw LED zostanie przetestowany w rozbudowanej części fabryki, a następnie kolejne linie produkcyjne będą uruchomione w nowym zakładzie w specjalnej strefie ekonomicznej, który powstanie do końca 2015 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ANP

Polecane