Maluchy nauczą się, jak podbijać rynki

opublikowano: 22-02-2018, 22:00

Doświadczeni menedżerowie z Opolszczyzny poprowadzą warsztaty dla przedsiębiorców z krótkim stażem.

Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki (OCRG) po raz drugi organizuje cykl szkoleń dla osób, które nie ukończyły jeszcze 35. roku życia i zarządzają firmą nie dłużej niż pięć lat. Młodzi przedsiębiorcy z woj. opolskiego mogą zgłaszać się do „Programu mentoringu biznesowego” do 16 marca. Przez najbliższe miesiąceprzedsiębiorcy z krótkim stażem będą mogli — pod okiem ośmiu doświadczonych menedżerów — zdobywać informacje dotyczące możliwych ścieżek rozwoju swoich firm.

— Udział w programie jest bezpłatny. Przedsiębiorcy powinni opisać w formularzu zgłoszeniowym swoje dotychczasowe doświadczenia biznesowe oraz to, czym zajmuje się ich firma, jakie ma osiągnięcia i dlaczego chcą wziąć udział w tym projekcie — mówi Magdalena Możdżeń z Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera działającego w ramach OCRG. © Ⓟ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu