Marcinkiewicz: do końca października będzie powołany rząd

Polska Agencja Prasowa SA
05-10-2005, 14:03

Kandydat PiS na premiera Kazimierz Marcinkiewicz zapewnił w środę, że do końca października będzie powołany rząd. "Jestem w 100 proc. przekonany, że powołam ten rząd" - zaznaczył.

Kandydat PiS na premiera Kazimierz Marcinkiewicz zapewnił w środę, że do końca października będzie powołany rząd. "Jestem w 100 proc. przekonany, że powołam ten rząd" - zaznaczył.

    Pytany, o plany dotyczące Wojskowych Służb Informacyjnych, odparł, że WSI zostaną rozwiązane, a w to miejsce zostanie powołana nowa służba. Dodał, że nie będzie ogłaszał szczegółów publicznie, aby - jak się wyraził - "nie czuć na plecach oddechu tych służb".

    "Gwarantuję, że te elementy, które są pozytywne i ważne dla bezpieczeństwa państwa, zostaną przeprowadzone w taki sposób, aby nie było uszczerbku na bezpieczeństwie Polski" - zapewnił Marcinkiewicz.

    "Mam pewność, że ten krok (likwidacja WSI-PAP) jest niezbędny dla oczyszczenia państwa i tworzenia uczciwego, sprawnego państwa o dobrej gospodarce" - zaznaczył polityk PiS.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Marcinkiewicz: do końca października będzie powołany rząd