Marcinkiewicz: harmonogram tworzenia rządu na najbliższy czas

Polska Agencja Prasowa SA
28-09-2005, 14:15

Kandydat PiS na premiera Kazimierz Marcinkiewicz chciałby, by zespoły PiS i PO w czwartek rozpoczęły pracę, tak by do wtorku mogły przedstawić to, co jest wspólne dla obu partii oraz rozbieżności. Marcinkiewicz zapowiedział w środę na konferencji prasowej, że taki harmonogram zamierza przedstawić Donaldowi Tuskowi.

Kandydat PiS na premiera Kazimierz Marcinkiewicz chciałby, by zespoły PiS i PO w czwartek rozpoczęły pracę, tak by do wtorku mogły przedstawić to, co jest wspólne dla obu partii oraz rozbieżności. Marcinkiewicz zapowiedział w środę na konferencji prasowej, że taki harmonogram zamierza przedstawić Donaldowi Tuskowi. 

    Kandydat na premiera dodał, że chciałby, aby następnie odbyło się spotkanie kierownictwa koalicji PO i PiS, by wspólnie zastanowiły się nad rozbieżnościami. Zespoły miałaby podjąć do piątku ostateczne decyzje dotyczące programu.

    "Wtedy kolejny tydzień, od 10 października, poświecilibyśmy na ułożenie struktury rządu i jego składu" - powiedział Marcinkiewicz.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Marcinkiewicz: harmonogram tworzenia rządu na najbliższy czas