Maruderzy i lokomotywy

ASZ
opublikowano: 12-06-2007, 00:00

Netia

-3,5%

W poniedziałek Netia oddała cały skromny dorobek z poprzednich czterech dni. Mimo to sytuacja techniczna posiadaczy akcji nie pogorszyła się radykalnie. Nadal obowiązuje scenariusz kontynuacji odbicia zainicjowany 9 maja.

TVN

-1,6%

Najgorsza inwestycja ubiegłego tygodnia w grupie spółek WIG20 rozczarowuje coraz bardziej. Po wybiciu dołem z konsolidacji miesiąc temu akcje tracą na wartości z dnia na dzień. Są już tak tanie jak w pierwszej dekadzie października 2006 r.

BRE Bank

+4,1%

Na ostatnich sesjach notowania banku kierowanego przez Sławomira Lachowskiego bardzo mocno się wahały. Kurs jednak pozostaje blisko historycznego szczytu. W najbliższym czasie inwestorzy muszą rozstrzygnąć: dalsza zwyżka czy realizacja zysków?

Polimex Mostostal

+3,6%

Mało brakowało, by kurs wybił się górą z miesięcznej konsolidacji. W najlepszym momencie poniedziałkowej sesji jedna akcja kosztowała 278,9 zł, czyli do pokonania górnej granicy kanału brakowało tylko 1,1 zł. Nie udało się. Na zamknięciu płacono 274,1 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ASZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy