Masters odpowiada inwestorom

DI
opublikowano: 29-12-2008, 17:29

Drobni akcjonariusze mają wątpliwości co do sensu połączenia Mastersa z lubelskim deweloperem Wikana. Zarząd pierwszej ze  spółek przesłał właśnie odpowiedzi na pytania Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Zobacz szczegóły.

Zainicjowana przez PB "Akcja Inwestor" przynosi skutki; Masters zdecydował się w końcu odpowiedzieć na pytania Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Pytania, które zadawali sobie również drobni akcjonariusze spółki, którzy mieli wątpliwości co do sensu połączenia Mastersa z lubelskim deweloperem Wikana. Zobacz, co o sprawie mówi zarząd pierwszej ze spółek (czyt. plik pdf).

Jak napisał w mailu jeden z Czytelników PB, "drobni akcjonariusze spółki Masters znaleźli się w trudnej sytuacji. Naszą spółkę planuje połączyć się z firmą deweloperską, której właścicielem są główni akcjonariusze Masters. Uważamy, że połączenie to ma się dokonać na podstawie bardzo krzywdzącej nas i naszą spółkę wyceny. Wycenę tą oparto na danych nieodzwierciedlających do końca sytuację Masters oraz utopijnych planach i marzeniach spółki Wikana. Nasza spółka mimo kryzysu prężnie się rozwija i podnosi z kolan, na których była przez kilka lat, a posiadając ogromne pieniądze z emisji, może spokojnie przetrwać kryzys. Tymczasem Wikana, jak większość spółek deweloperskich, znajduje się w trudnej sytuacji".

Masters odpowiada na pytania Stowarzyszenia. Spółka przyznaje, że do wyceny Mastersa i Wikany brano pod uwagę ceny mieszkań z... września br.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane