Miejsce do spania i biznesu

opublikowano: 07-05-2019, 22:00

W warszawskim Wawrze trwa budowa nowego hotelu Best Western Plus Warsaw. W drugim budynku kompleksu planowane są biura.

Otwarcie hotelu, którego właścicielem jest spółka V Invest, planowane jest na koniec 2020 r. Nowy Best Western Plus Hotel w Warszawie zaoferuje gościom 100 pokoi, których aranżacją zajmie się biuro projektowe Tremend. Hotel będzie wyposażony w zaplecze konferencyjne, restaurację, bar, salon odnowy biologicznej i fitness oraz strefę przeznaczoną do pracy coworkingowej. Natomiast w budynku biurowym o powierzchni około 4 tys. m kw. zaplanowano przestrzenie typu open space.

— Hotel powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie trasy Siekierkowskiej i Wału Miedzeszyńskiego, zapewniając szybki dojazd do zagłębia biurowego na Służewcu, czy też trasy wylotowej z Warszawy — mówi Mateusz Izdebski, wiceprezes zarządu V Invest.

Według Andrzeja Szymczyka z departamentu hotelowego firmy doradczej Walter Herz, w Warszawie jest wciąż miejsce na nowe hotele, ale muszą to być przemyślane inwestycje, z funkcją dopasowaną do lokalizacji.

4 tys. m kw. Taka powierzchnia biurowa powstanie w kompleksie biznesowym wraz ze 100-pokojowym hotelem Best Western Plus w warszawskim Wawrze.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy