Miejsce i rola dyrektowa administracyjnego - nowe wyzwania

Konferencje.pb.pl
opublikowano: 29-11-2021, 16:16

Pandemia na dobre zmieniła podejście firm do zarządzania biurem oraz procesów administracyjnych.

Szybkość i elastyczność w działaniu wysunęły się na pierwszy plan. Podobnie jak umiejętność pracy w środowisku nowych technologii. Praca zdalna stała się codziennością, a walka ze stresem – wyzwaniem.

Podczas konferencji “Dyrektor Administracyjny 2022” prelegenci podzielą się z uczestnikami doświadczeniami w zakresie usprawniania procesów administracyjnych. Przygotowaliśmy wydarzenie obfitujące w ciekawe case studies oraz prelekcje eksperckie.

Zaproponowane case studies umożliwią uczestnikom znalezienie pomysłów, jakie inni wykorzystują w swojej pracy i z jakich czerpią korzyści.

Biorąc udział w wydarzeniu:

  • Dowiesz się, jaką rolę pełni dyrektor administracyjny, jakie są nowe wyzwania i kluczowe obszary
  • Uzyskasz wiedzę na temat zakresu odpowiedzialności cywilnej i karnej dyrektora administracyjnego w związku z pełnią funkcją
  • Poznasz doświadczenia z zakresu Robotyzacji Procesów Biznesowych (RPA) w obszarze administracji
  • Sprawdzisz nowoczesne metody archiwizacji dokumentów
  • Dowiesz się, jak optymalizować i analizować proces zakupowy
  • Poznasz sposoby zarządzania flotą samochodową w niepewnych czasach.

Udział w konferencji pozwoli uczetnikom poznać doświadczenia reprezentantów takich firm jak m.in.: PKP Energetyka S.A., SUBEO, OptiBuy, CBRE, Volkswagen Financial Services Polska, Allegro, Fleetmobility.

Rejestracja na wydarzenie >>

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane