Czytasz dzięki

Najgorszy tydzień Nasdaq od marca

Dow Jones rósł o 0,5 proc., a S&P500 poprawił wartość o mniej niż 0,1 proc. Nasdaq tracił na zamknięciu 0,6 proc. Przez tydzień indeks spółek technologicznych spadł o ponad 4 proc., najmocniej od marca. Dla S&P500 był to najgorszy tydzień od czerwca, stracił 2,5 proc. Wartość Dow Jones jest o 1,7 proc. niższa niż w poprzedni piątek.

Na amerykańskich rynkach akcji panowały w piątek mieszane nastroje. Indeks rynku spółek technologicznych spadł po raz piąty w okresie sześciu sesji, ale Dow Jones i S&P500 wzrosły dzięki ożywieniu popytu w końcówce handlu. Uratowało to oba indeksy od spadku poniżej 50-dniowych średnich ruchomych, co uważane byłoby za „niedźwiedzi” sygnał.

Artykuł dostępny dla subskrybentów i zarejestrowanych użytkowników
REJESTRACJA
SUBSKRYBUJ PB

Chcesz przeczytać ten artykuł? Zarejestruj się!

lub dołącz przez:
Google
Twitter
LinkedIn
Masz już konto? Zaloguj się
PB online

Rejestrując się, otrzymasz limitowany dostęp do ograniczonej puli artykułów publikowanych w serwisie pb.pl. W ramach usługi będziemy mogli przesyłać Ci newslettery przygotowane przez redakcję "Pulsu Biznesu". Zawsze możesz zrezygnować z usługi poprzez usunięcie swojego konta z serwisu. Możesz to zrobić wysyłając e-mail na adres prenumerata@pb.pl.

Jeżeli chcesz uzyskać nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów, zostań naszym subskrybentem.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska). Klauzula informacyjna w pełnej wersji dostępna jest tutaj.