Najlepsi pracownicy według szefów

opublikowano: 11-03-2019, 22:00

Do 25 marca, przedłużono termin na zgłoszenia do drugiej edycji konkursu "Pracownik Roku" — informuje jego organizator, Business Centre Club (BCC).

Nabór miał zakończyć się w minioną niedzielę. Gala finałowa i ogłoszenie zwycięzcówodbędzie się 8 kwietnia. Tego dnia pracodawcy będą — jak zapowiada BCC — dziękować publicznie swoim pracownikom za ich wkład w trwanie i rozwój przedsiębiorstw.

— Nie jest tajemnicą, że sukces firmy to nie tylko przedsiębiorcy,ale też pracownicy. We współczesnym świecie stają się oni partnerami przedsiębiorców — mówił Marek Goliszewski, prezes BCC, zapowiadając pierwszą edycję.

Każda firma może zgłosić po jednej osobie w każdej z trzech kategorii: Długodystansowiec, Inicjator, Mentor. Najlepsi zostaną nagrodzeni, a nominowanych przez Kapitułę Konkursu czekają publiczne laudacje przygotowane przez przełożonych oraz nagrody rzeczowe. Więcej szczegółów: www.pracownikroku.org.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Iwona Jackowska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu