Najwięcej produktów do wnętrz

  • DI
opublikowano: 25-11-2018, 22:00

Jakie towary najczęściej oferują klientom e-Gazele Biznesu? Co czwarta firma (26 proc.), która znalazła się w naszym rankingu, ma w swoim asortymencie produkty związane z wyposażeniem domu.

Na drugim miejscu w zestawieniu znalazły się artykuły dla dzieci i artykuły biurowe (po 13 proc.). Kolejne lokaty zajmują towary związane z wyposażeniem ogrodu (11 proc.) oraz sprzęt i akcesoria sportowe (10 proc.). Natomiast wynik 9 proc. osiągnęły branże: odzież i obuwie, kosmetyki, produkty związane ze zdrowiem i urodą oraz komputery, części komputerowe i akcesoria. Jeśli chodzi o odsetek sprzedaży internetowej w całości handlu e-Gazel, aż 39 proc. z nich oferuje swoje produkty tylko przez internet. Z nowoczesnych narzędzi do marketingu zautomatyzowanego korzysta jedynie 28 proc. e-Gazel. Dlaczego tylko tyle? 36 proc. przedsiębiorców odpowiada, że brakuje im wiedzy, do czego mogłyby one służyć, a 28 proc. nie widzi potrzeby korzystania z tych narzędzi w przypadku ich sklepu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu